Ruud Rodermond fotografie // Fotograaf gevestigd in Vlissingen, Zeeland.

© Ruud Rodermond fotografie // Algemene voorwaarden

KVK 604 92 848

Sneak peek bruiloft Robbie & Ilona

February 16, 2017

Woehoee! De eerste bruiloft van 2017 zit er op en wat was het een geweldige dag! Op Valentijnsdag trouwen is natuurlijk super romantisch, maar brengt wel één grote onzekerheid met zich mee: Wat doet het weer?! Nou, speciaal voor Robbie & Ilona; het weer was waanzinnig! Robbie & Ilona jullie waren geweldig! Geniet hieronder van een kleine sneak peek! Liefs xx

 

 

Ceremonie - Huwelijksvoltrekking & receptie: De Campveerse Toren ~ www.campveersetoren.nl

Feest: Uitspanning Oranjezon ~ www.uitspanningoranjezon.nl

Make-up & visagie: Marcelle van de Ven van Beauty Celle ~ www.beautycelle.nl

Kapsel bruid: Kapsalon Joanne 

Trouwjurk bruid: Wouw Bruidsmode ~ www.wouwbruidsmode.nl

Trouwpak bruidegom: Van Westen Zaamslag ~ www.vanwesten.com

Bloemendecoratie: Bloemen op 54 ~ www.bloemenop54.nl

Trouwringen: Van der Kooij Edelsmeden ~ www.hivdk.nl

DJ - Muziek: Arjan Aerts van Diverso Drive-in-show 

Fotografie: Ruud Rodermond fotografie ~ www.ruudrodermond.nl

 

Door bruidsfotograaf Ruud Rodermond gevestigd in Vlissingen, Zeeland.

Please reload